50th Anniversary & Littlefield Memorial Race

Sandwich Bay

Place Helm Crew Club School Class Sail
1 Mark Heather Ed Cowell RS 200 872
2 Paul Turnill Steph Wicken RS 400 1119
3 Simon Cory Claire RS 200 1018
4 Tom Marks Lucy Harris BOUGH BEECH SC MAIDSTONE GRAMMAR SC RS 200 692
5 Kirstie Greenslade Jennifer Pearsonfarr Broadstairs SC Clarendon & St. Lawr RS 200 297
6 Richard Thomas Dan Fenn Broadstairs Sir Roger Manwoods RS 200 590
7 Charlotte Fenn Seb Hansell Downs S.C. St. Edmunds RS 200 1098
8 Sam Rowe Rob waite RS 200 285
9 Phil Spicer   LASER 2000 2930
10 Elliot Piperbrown   Minnis Bay Chatham House Gramma LASER 161799
11 Tom Goodey   Broadstairs SC Dane Court Grammer LASER RADIAL 194125
12 Michael Calvert   Salcombe YC Borden Grammar LASER RADIAL 173742
13 Jonty Freeman   Newhaven and Seaford Sussex Downs College LASER RADIAL 192842
14 Jonathan Hill   LASER 194461
15 Matt Fowler   Pevensey bay sussex downs college LASER RADIAL 159183
16 Oskar Bisset Max Taylornobbs Downs S.C. St Edmunds RC & Sir RS FEVA XL 4354
17 Chris Hatcher   LASER 177960
18 Greg Fowler   Pevensey bay hailsham community c LASER RADIAL 19
19 Rex Farrant Lewis Keen Bewl Valley RS FEVA XL 2568
20 George Hyett   Downs S.C. Sir Roger Manwoods TOPPER 42079
21 Elliot Marks   BOUGH BEECH SC CORNWALLIS ACADEMY TOPPER 46468
22 Patrick Keech   CHIPSTEAD WILMINGTON GRAMMAR TOPPER 46046
23 Toby Freeland   Downs S.C. SIR ROGER MANWOODS TOPPER 46159
24 Tom Hatcher   Margate Yacht Club St Georges Cof E Fou TOPPER 45616
25 Jack Hill   BOUGH BEECH SC Whitgift TOPPER 14501
26 William Wombell Oscar Wombell DWSC Waterloo Pirates DWSC Waterloo Pirate RS FEVA XL 7
27 Patrick Crouch   Minnis bay sailing club Chatham house gramma TOPPER 42066
28 Nick Humphries   Pevensey bay Sackville TOPPER 28453
29 Ollie Batehup   Bewl Valley Sailing Club Angley TOPPER 31229
30 Lewis Humphries   Pevensey bay Crawley down TOPPER 28383
31 Julia Judd   Waterloo Pirates Sailing Club DGGS TOPPER 28938
32 Danie Juden Rhian Juden Downs S.C. Clarendon House Gram RS FEVA XL 9
33 Rob Freeland   TOPPER 12
34 Peter Freeland   Downs S.C. ST FAITHS TOPPER 44161
35 Emma Crane   Bewl Valley Sailing Club TOPPER 47079
36 Genevieve Butt   Downs S.C. Sir Roger Manwoods TOPPER 4
37 Stan chick   Broadstairs SC Chatham TOPPER 46870
38 Matthew Green   Downs S.C. St Faiths at Ash TOPPER 22
39 Sarah Hyett Irenne Lane RS FEVA XL 8
40 Mark Lightbody   Downs Sailing Club/Waterloo Pirates Dove Walmer Science Colle TOPPER 43083
41 Jula Freeland   TOPPER 43075
42 Finn Smith   Waterloo Pirates S C and Redoubt S C Saltwood C E School RS TERA SPORT 1441
43 Georgia Green Harret Hyett Downs S.C. Manwoods RS FEVA XL 577
44 Alexander Lane   Downs S.C. Dover College TOPPER 43079
44 Tim Ellis   RS 200 1087


http://www.kssa.co.uk/

Sailwave Scoring Software 2.00 build 1
http://www.sailwave.com/